KURUMSAL

Hakkımızda

ÜnceSol Organik Solucan Gübresi üretim firması 2016 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Organik tarım uygulamalarını geliştirmek için kurulan firmamız Balıkesir ili Bandırma ilçesi Edincik'te konumlanmıştır.

Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida), sıvı ve katı olmak üzere 2 grupta organik solucan gübresi üretim ve satışı ile hizmet portföyümüz şekillenmiştir. Sektöründeki yenilikleri yakından takip eden ÜnceSol'un hedefi Türkiye'nin en büyük organik solucan gübresi üretim tesisini oluşturmaktır. Profesyonel ekibi ile satış öncesi ve sonrası yanınızda olan firmamız ayrıca anahtar teslim organik solucan gübresi üretim tesisi de kurmaktadır. Firmamızdan istediğiniz sayıda kaliforniya solucanı sipariş verebilir dilerseniz evinizde, garajınızda, bahçenizde kendi hobi tesisinizi kurabilir dilerseniz profesyonel ekimizin desteği ile organik solucan gübresi tesisinizi kurabilirsiniz. 

ÜnceSol Organik solucan gübresi ile verimli topraklar bereketli mahsüller sizleri bekliyor...

Vizyonumuz;

Ülkemiz organik gübre sektörünün lider kuruluşu olmak.

Misyonumuz;

Doğaya saygılı bir toplum, insana güvenilir bir tarım politikasının zeminini oluşturmak.

ÜnceSol Organik Solucan Gübresi

üncesol

Bandırma Edincik'te 500 metrekare kapalı tesisimizde yetiştirilen kırmızı kaliforniya solucanı ile birlikte ürettiğimiz organik solucan gübresi satışını gerçekleştirmekteyiz.

Organik Solucan Gübresi Blog

  • 1

Organik Solucan Gübresi Siparişi

ÜnceSol Organik Solucan Gübresi Çiftliği

Sükyaz Mevkii Edincik Bandırma / Balıkesir

Destek : 0530 422 01 01

Destek : 0505 930 01 86

E-mail : info@uncesol.com